WWW.ELAZİZ.THE-UP.COM - ELAZIĞLILAR BURADA BULUŞUYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GAKKOŞÇA

+13
krall23
Ulusal Kahraman
esrarengiz
gaffur
elazigli[]madde
sarya23
gakkoş 86
KARAHAN
FARUK 23
ece2323
Teşkilat-ı Mahsusa
yelda
Admin
17 posters

8 sayfadaki 9 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

GAKKOŞÇA - Sayfa 8 Empty Geri: GAKKOŞÇA

Mesaj  gaffur C.tesi Ara. 08, 2007 4:33 pm

bise olmazzz sankim biz hec yatmadug
gaffur
gaffur
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj  ece2323 Ptsi Ara. 10, 2007 7:02 pm

Faruk kardeş arada fırsat buldukça siteye girki senin iyi olduğunu bilelim kendine iyi bak.
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Nereden Katılıyor? : İstanbul Avrupa yakası
Meslek : Eğitim

Mesaj  Vatan Bekçisi Ptsi Ara. 10, 2007 10:51 pm

Kardeş hayırlı teskereler.
Merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım.
Vatan Bekçisi
Vatan Bekçisi
Er
Er

Erkek
Nereden Katılıyor? : Türkiye
Hobileri : Spor, İnternet, Otomobil
Meslek : Türkçü

http://www.elaziz.yetkin-forum.com

Mesaj  ece2323 Cuma Ara. 14, 2007 12:03 pm

Selamlar
Bakıyorum sitemiz kış uykusuna yatmış gibi e müdavimlerimiz yok da belki ondan sevgili adminimiz, faruk kardeş,Yelda,Teşkilat-ı Mahsusa,Gaffur,Laz kardeşim Cevdetvede diğerleri ha bu arada küstürülen Elzan, ve Krall 23 kardeşlerimizide unutmamak gerek bunun sonu ne olacak bilen varsa yazsında çözüm üretelim daha dün bu site azda olsa ,üç beş kişide olsak sürekli girilen yazılan tartışılan bir konumdaydı bunun nedenlerini tahmin etmemek imkansız ama yinede herkesin elini taşın altına koyup bunda benim suçum şu deme cesaretini gösterebilmeli haydi arkadaşlar neden bu hale geldik bi dile getirelim bakalım arkadaşlarımız neden artık yoklar bunda gerçekten mazereti olan arkadaşlarımızda dahil olsun ki sorunumuzu çözelim ha bu arada kimseyi kırmadan,yermeden üzmeden tartışalım ama seviyeyi de düşürmeyelim
İlk ben başlıyayım neden siteye bu aralar az giriyorum.
l. Kardeşimin rahatsızlığı ameliyatı
2-her şeyden önemlisi sağlık problemim (Bilmeyenler için Panik atak rahatsızlığım vardı tedavi oldum kurtuldum tam derken yeniden nükseden tansiyon yüksekliği sürekli istirahat etmem gerektiği vede çalışmam çalışma saatlerimin uygun olmaması akşamları eve yorgun arğın gelmem benim bu kadar ya sizlerin?
Lütfen arkadaşlar duyarlı olup cevaplandıralım.
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  yelda Cuma Ara. 14, 2007 3:45 pm

Sevgili Ece çok haklısın ama ben mazeretimi güncel konuşmalara yazmıştım özel nedenler iş yoğunluğu ve sizlerin hastalığı ile uğraşmak sorry bir de gerçekten kırıldığım nedenlerim var burada bunları yazmak istemiyorum.Kırgınlığımı bilen biliyor zaten ama ben ancak yılbaşından sonra rahat edeceğim için bu aralar giremiyeceğim aslında fırsat oldukça siteyi kontrol ediyorum ama yazmaya zamanım yok.Diğer üyelerde nedenlerini yazsın.Şu an iş yerindeyim ve hemen çıkmam gerekiyor.
Görüşmek üzere.....

NOT:Haksız yere kilitlenen üyeliklerimizi açan Sevgili Admin'e teşekkür ediyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum..
yelda
yelda
Genel Moderatör
Genel Moderatör

Nereden Katılıyor? : İstanbul Avrupa Yakası

Mesaj  gaffur Cuma Ara. 14, 2007 11:46 pm

ece hanim önce cok gecmis olsun valla ben firsat buldukca girebiliyorum calismaktan zaman bulamiyorumki
gaffur
gaffur
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj  ece2323 C.tesi Ara. 15, 2007 10:49 am

Gaffur Bey teşekkür ediyorum yanlız sadece iki arkadaşımız yanıt verdiler diğer arkadaşlarımız sanırım iş yoğunluğu hafta sonu girecekler inşallah.
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  Mustafa Kemal TÜRKOĞLU Ptsi Ara. 17, 2007 1:24 am

Öncelikle Hakan (Admin) bir süredir aramızda yok ve bir süre daha şahsi işleri ve yoğunluğu dolayısıyla aramızda olamayakmış. Ayrıca arkadaşlar gidenleri pek dert etmemek gerek kendileri bilirler. Onlar gider yeni arkadaşlarımız gelir (ki geleceklerde) sonra kişi farklı fikirde de olsa önce tartışmayı bilecek. Örneğin empo adlı hilkat garabesi alçağı sitede tutmak mümkün değildi, yine bizim gibi düşünmüyorlar deyip gidenleride...

Sayın Yelda ve Ece Hanım geçmişi unutalım. Kusura bakmayın evet üyeliklerinizi ben kilitlemiştim ancak bundaki amaç sadece ders çıkarmanız ve bilinçlenmiş bir yönde adım atmanız içindi biraz sertleştiğimin farkındaydım fakat sizlerde neden olduğunu iyi biliyordunuz. Ayrıca empo, kral ve diğer giden bayan üyemize ihtiyacımız olmasada sizlerin yaptıkları paylaşımlar ve sohbetlerinizi ihtiyacımız var bunu sizlerde biliyorsunuz ve yetkiler vermemizdende anlamışsınızdır. Tahmin ettiğiniz üzere hernekadar sizlerle anlaşamasamda sizleri gerçekten severim sonuçta üyelikleriniz açılmasa 1 kaç gün sonra ben zetan açacaktım. (tabi sadece ilk defa ban yediniz diye Smiley 3.'de hiç acımam. grin.gif )

Benim dikkatimi çeken kürtçü düşüncede gibi davranıyordunuz (açık şekilde değil - ancak her ikinizde sizin gibi düşünenler oldukça palazlanacak gibi duruyordunuz) ancak sizler kürtmüsünüz diye soruncada kişiye ters cevaplar veriyordunuz. Madem solcusunuz ve de Türksünüz düşünceniz neden Türksolcular (siteleri ve dergileri falanda var) ile uyuşmuyor? Adamlar hem Türk, hemde solcu... Sizler ise aksine Ödp denen kürtçü partiyi savunuyorsunuz. Üstüne üstük Türk milletinin kürtlerle kardeşliğinden bahsediyorsunuz (ki hiçbir Türk bunu yapmaz, yapan çevreleride saymıştık, maymunla ve vatansız hainlerle tarihte oynadığı rol bakımından 1. olan asil Türkler kardeştir demek Türklere yapılacak en büyük hakaretlerdendir) bu kardeşlik sadece tek taraflı bir kardeşliktir ve Türk milleti sıcak kanlı ve iyi niyetli bir millet olduğundan vatan hainleri ve satılık medya tarafından uyutulmaya ve afyonlanmaya çalışılmaktadır. Dolayısıyla bende bu açıdan sizlere sinirlenmiştim. Sonuçta sitemiz demokratik bir platformdur ancak demokraside bir yere kadardır ve sınırları vardır.

Saygılarımla
Mustafa Kemal TÜRKOĞLU
Mustafa Kemal TÜRKOĞLU
Admin
Admin

Mesaj  KARAHAN Perş. Ara. 20, 2007 3:40 pm

Gakgolar sahte Elazığlı itler sitelerini kapatmışlar bizlerle başedemeyeceğini anladı o tarikatçı ve kürtçü soysuzlar.
Elazığın sitesi ELAZİZ.THE-UP.COM'dur.Biz oldukça soysuz devşirmelere geçit yok

KARAHAN
Moderatör
Moderatör

Mesaj  ece2323 Paz Ara. 23, 2007 12:37 pm

Merhabalar
Çanakkaleden sonra İstanbul'a dönüş yaptım şükür kavuşturana.
Evet Bayramı bayram gibi kutlamak gerek bu demekki dargınlar ,barışacak benim kimseye darğınlığım yok ama biraz kırıldım neyse geçmişi unutalım bundan sonra ileriye bakalım bu arada Mustafa bey ikide bir türk solu falan filan diye dayatmaya getirmeyin benim en nefret ettiğim şey belirli bir yerelere tutunmak benim bahsettiğiniz kişilerle işim olmaz yineliyorum lütfen beni diğer insanlarla bir tutmayın sonra benim ÖDP'li olduğumu nerden çıkardınız Yelda benim ablam olur kendisi zaten fikirlerini beyan etmişti. bazıları inatla kabul etmesede biz iki ayrı kişiyiz vede kardeşiz ip numaralarımıza bakarsanız ayrı olduğunu anlarsınız ha bu arada ilk üyeliğimi Yelda yapmıştı kendi bilgisayarından sanırım ona bakarak karar veriliyor ama ısrarla biz kürt değiliz tüm insanları etnik kökenine bakarak ayırmıyorum sanırım yeterli olmuştur, buradan tüm gakkoş,gakkoşelerin bayramını kutlarım inşallah daha nice bayramları hep beraber burada kutlarız lütfen kırgınlıklara bir son verelim.
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  ece2323 Ptsi Ara. 24, 2007 11:02 am

Bir başka siteye çamur atarak bir yere varılamaz unutmayalımki tüm Gakkoş siteleri kutsaldır GAKKOŞ olmak Gakkoşum demek bir ayrıcalıktır herkesin bildiği gibi ben bir başka sitedede görev yapıyorum yani ilk gözağrım o yüzden lütfen karalama yapmayalım herkes işine baksın benim ilk gözağrımdan bahsediliyorsa orda çalışma var bu hafta açılacak diğer siteyi bilmem orayla işim olmaz
bu arada lütfen yazdığım yazı için polemiğe girmeyelim bununla ilgili tüm yazılara cevap vermeyeceğim.
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  ece2323 Ptsi Ara. 24, 2007 11:17 am

Bugün haftanın ilk günü her ne kadar bayram olsada bu çalışanlar için dinlenmek için iyi bir fırsattı hepimiz dinlenerek bütün bir haftanın rehavetiyle işe başlayacağız ama nasıl ha bu arada Bugün benim Doğum günüm herkesin hediyelerini beklim bahın sizle bi anlaşalım ben hediye felan istemim şimdi gider sevmediğim bişey alırsız neme lazım hoş iyide alsaz huysuzluk kanımda varya nede olsa Teke burcuyum o yüzden bişey beğenmem en iyisi siz bahan parasını verin gidipte çarşıda gendime hediye alırım buradada derim işte HAdminde şu, Mustafa Kardeşimde işte bi bilezik,Teşkilat-ı Mahsusadan l00 dolar,ondan sonra her ne kadar birbirimizden nefret etsekde karahandan güzel bi kazak, gelim en baş patrona Yelda'ya bundan iki ay önce kendine bi saat almıştı bayağıda hakkını yemiyem pahalıydı ben şer oldum aldım elinden garibimde beni pek sevmesede dance3.gif dayanamaz erdi verirkende dediki kız bu senin doğum gününün hediyen ben almak için kabul ettim tabi şimdi yeni hediye beklim kız yelda ne kadar yüzsüzsün demi bidaha hediye almisin sonra kaç dene b enim gibi keçi bacın var yeyin için dua eedinde senin bacın olmuşum ha bu arada o oğlun olacak çapkına söyle ele mesajla geçirmesin 27 yıl önceki kamyonuda istemesin daha geçen doğum gaünümde bahan l00 kağıt verecekti l aldım 99 kaldı deki l99 milyon borcun var gelelim başımın belası ecesinin cadısına beklim daha bişey yoh kız yeliz hediye istemim parasını istim hem ısmarlama yaptım kaç gün önce e merkehp del ya anlamıştır akşama beklim bu arada kofik akşamdan beri sinirli korham hediye felan almasın valla yeminle l2 ay küserim konuşmam yelda huyumu bilir yaparım mı yaparım anam bilim canım anam bahan para verecek bilir şımarık kızını para istediğini o yüzden ,heale hayırsız gardaşlarım daha aramadılar bile ahanda burndan herkese çağrı yapim lütfen hediyelerimi gönderin beklim bu arada akşama sitede ki arkadaşlarım fısır fısırlaür hediye almışlar çaktırmadan soriler şu ,bu diye valla utanacağım tuttu kızlar parasını verin hediye istemim bu arada şu an biraz işim var kız Yelda en son dün gördüğümde etle uğraşidi satır alidi et kesecekmiş onun kasaplık sakarlık pardon meceralarını yazarım amma akşamdan sonra olsun sonra bahan bişey almi.
Bu arada iyiki doğğmuşum,iyiki varım iyiki Gakkoşum iyiki Anam beni doğurmuşda başlarına bela almışlar ama ben hepizi çoh sevim iyiki sizlerde varsız hadi dostça kalın birazdan çıhacam.
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  gaffur Salı Ara. 25, 2007 2:27 am

herkesin mübarek kurban bayrami kutlu olsun Sad
gaffur
gaffur
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj  KARAHAN Çarş. Ara. 26, 2007 11:31 am

Sayın Ece benim kimseye dargınlığım yok ne yazıkki herşeyi başlatan sizlerdiniz.Yazılarımı bile silmeye kalktınız.Neyse....

Bir başka siteye çamur atarak bir yere varılamaz unutmayalımki tüm Gakkoş siteleri kutsaldır GAKKOŞ olmak Gakkoşum demek bir ayrıcalıktır herkesin bildiği gibi ben bir başka sitedede görev yapıyorum yani ilk gözağrım o yüzden lütfen karalama yapmayalım herkes işine baksın benim ilk gözağrımdan bahsediliyorsa orda çalışma var bu hafta açılacak diğer siteyi bilmem orayla işim olmaz
bu arada lütfen yazdığım yazı için polemiğe girmeyelim bununla ilgili tüm yazılara cevap vermeyeceğim.

Bir başka siteye çamur atmıyoruz çamur atmak demek iftira atmak demektir bizimse çamur atmamıza gerek yok çünkü herşey ortada zaten.Tüm Gakgoş siteleri kutsaldır ama Gakgoş gibi olduktan sonra öyledir çünkü Gakgoş Elazığlı Türkmenlere denir.O sitede ise kürtçülük ve tarikatçılık yaparak Türk olmadıklarını gösteriyorlar.Zaten kendileride inkar etmiyor.Yani kutsal olan devşirme enikleri değil eşi benzeri bulunmayan biz gerçek Türk soylu gakgoşlaız.O sitenin Sahibide kürtoğlukürt fetullahın müridi olması muhtemel bir alçaktır.Amerikadan host adresi alacak kadarda korkak bir hilkat garabesidir.İktidarda akp olmasa onlar o kadar havlayamaz.Ayrıca o site takipte sanmayınki hiçbirşey olmayack zamanı gelince herzaman yedikleri şanlı ordumuzun tokadını bir daha yiyecekler.Açıkçası sizlerinde orada onca zaman yazdığınıza nedense pek şaşırmadım.Neyse devlet kayıtlarına geçen sizsiniz zaten beni pek ilgilendirmez.GEçmişte terörist olan denizleri mahirleri savunduğunuza göre nasılsa alışıksınızdır. Sırıt.gif

KARAHAN
Moderatör
Moderatör

Mesaj  ece2323 Perş. Ara. 27, 2007 12:17 pm

Karahan Bey
Kimseye darğınlığım yok deyip sonrada sıralamanız yanlış bence, neyse ben kimsenin yazısını silmedim silmeye kalkıştınız demek ağır birşey sizinde bilmeniz gerekir ki benim sorumlu bulunmadığım bir konuda yazı silme hakkımın olmaması ben bir barış çubuğu uzattım bunuda geçelim bir başka siteyle ilgili kavga edecek durumda değilim her koyun kendi bacağından asılır bırakalım her zaman dediğim gibi eğer bir suç veya suçlu varsa bunun cevasını yargı verecektir bizim kendi adıma söylüyorum hiç kimseyi yarğılama gibi bir hakkımızın olduğunu sanmıyorum benim kimi neyi savunduğum apaçık ortada ben doğrudan yanayım hiç kimsenin kuklası olmadım bundan sonrada olmayacağım çünkü doğru tektir bu da kişinin kendi doğrusudur bırakalım bu tür şeyleri bu saatten sonra kimse kimseyi değiştirmeye kalkmasın herkes kimseyi kırmadan incitmeden yazılarını yazsın sitemiz Elazığlı Gakkoşların sitesiyse Gakkoşca hoş muhabbetler yapalım bu arada kavgayla ,gürültüyle bir yere varılmaz bunu gören arkadaşlarda eminim siteye uğramayı istememektedirler o yüzden bu günden itibaren herkes eskiden olduğu gibi kendi duygu düşüncelerini yazsın.
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  ece2323 Perş. Ara. 27, 2007 12:23 pm

Eveeeeeeeeeeeeeeeeeeet Arkadaşlar de hadi gelin bahalım anlatak ne var neyoh diye gız Yelda nerdesin bende bi gaç gündür görmim zaten pazardan beri bahan gelecek hala gelecek her bsabah beklim her akşam deyiki gız ece sahan gelecem beraber öğlen işe giderik ama hala geli. grin.gif Bu arada ben Yeldanın evine gittim bide şekerlemeleri felan vardı bilimisiz ben eniştemin elini öptüm bahan benim ne kadar para canlısı olduğumu bildiği halda harçlık neyim vermedibu bir , Yelda bahan şeker felan kolonya tutmadı bu iki, üç bugüne kadar hediyemi getirmedi bu üç, gızı ve ooğlu olacak çapkında hediyemi almadılar buda dört ha bu arada karahan .admin,Teşkilatı mahsusa, mustafa kemal, gaffur hediyemden haber yoh unuttum sanmayın bide ele gızgınımki benim Kofik körolmayası körolsunmu happy bilmim daha karar veremedim bahan diyiki hediye için kendi almi ne kadar istisien kasadan parayı al kendine hediye al budabenim ağırıma gitti sankim her zaman yaptığı gibin ama bu sefer neyese bozuldum bu arada kız Zilloş param nerde bah sahan kızmim kofike kızim hiç kimse kofikin elemanı hariç kimse hediye almadı bi tek anam 200 ytl verdi başkada alan yoh burdan duyurim ismini saydıklarım cimriler ne olacak bele sizi halız mezaramı parazı götüreceksiz getirin eceye harçlık verin lol!
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  yelda Perş. Ara. 27, 2007 5:43 pm

Ece sende hafıza kaybı olmuş galiba ben hediyemi vermiştim inkar etme yanarsın.

İYİKİ DOĞDUN İYİKİ VARSIN VE İYİKİ KARDEŞİZ HEPİNİZİ SEVİYORUM .

bu da sana armağanım olsun

https://www.youtube.com/watch?v=TN9PkvWU7b0
yelda
yelda
Genel Moderatör
Genel Moderatör

Nereden Katılıyor? : İstanbul Avrupa Yakası

Mesaj  ece2323 Perş. Ara. 27, 2007 7:20 pm

Kız sende pek cimri olmuşsun hani.
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  Mustafa Kemal TÜRKOĞLU Cuma Ara. 28, 2007 8:17 pm

Ece Hanım doğumgününüzü kutlar; nice mutlu yıllar dilerim. wink

Buda benim hediyem. grin.gif

GAKKOŞÇA - Sayfa 8 Pasta
Mustafa Kemal TÜRKOĞLU
Mustafa Kemal TÜRKOĞLU
Admin
Admin

Mesaj  ece2323 C.tesi Ara. 29, 2007 11:36 am

Valla Kemal kardeşim sağol da ele neye ki pasta resmi gönderisin, canlısını istim l dilim buncuk olsun yeter sende Yeldayla fazla muhabbet ettin galiba cimrilik sahanda bulaşmış tek umudum Admin vvvvede Gaffur, Teşkilat-ı Mahsusa ya ne olacak bele benim halım bu doğumgünümde heç harçlık neyimde alamadım beklim ya beklim vicdansızlar beklim 176.gif
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  KARAHAN Paz Ara. 30, 2007 5:45 pm

Ece Hanım doğumgününüz kutlu olsun. cheers Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum.Doğumgünün kutlu olsun.

Buda benden kurukafa pasta. Sırıt.gif

GAKKOŞÇA - Sayfa 8 9742pasta9ac

KARAHAN
Moderatör
Moderatör

Mesaj  ece2323 Ptsi Ara. 31, 2007 6:39 pm

İyi dileklerin için teşekkürler de çoh düşüncelisin ben pasta felan istemim affraid
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  ece2323 Ptsi Ara. 31, 2007 6:45 pm

Tüm Gakkoşların Yeni Yılını kutlar ,hayal ettikleri tüm dileklerinin gerçekleşmesini temeni ederim .Bende kendime sağlık mutluluk dilim .para neyim istemim inş milli piyangodaki trilyonlar gakkoşlarımın başına konar.
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  Teşkilat-ı Mahsusa Salı Ocak 01, 2008 1:01 pm

herkesin yeniyılını ve ce hanımın doğum gününü kutlarım.hediyeyi nereye gönderiyoruz? happy
Teşkilat-ı Mahsusa
Teşkilat-ı Mahsusa
Moderatör
Moderatör

Mesaj  ece2323 Çarş. Ocak 02, 2008 12:08 pm

Kardeşime bah ya; işte En candan dost arkadaş bele olur, kardeşim seninde yeni yılın kutlu olsun sağol.
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

8 sayfadaki 9 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki