WWW.ELAZİZ.THE-UP.COM - ELAZIĞLILAR BURADA BULUŞUYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GAKKOŞÇA

+13
krall23
Ulusal Kahraman
esrarengiz
gaffur
elazigli[]madde
sarya23
gakkoş 86
KARAHAN
FARUK 23
ece2323
Teşkilat-ı Mahsusa
yelda
Admin
17 posters

6 sayfadaki 9 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

GAKKOŞÇA - Sayfa 6 Empty Geri: GAKKOŞÇA

Mesaj  ece2323 C.tesi Ekim 06, 2007 7:18 pm

Azıcık dedikodu edem size
Bugün Bakırköy'e indim inerken tabi her zamnki mutlaka bi gavga ederim benim eski satlığa çıhardığım evle ilgili bi ağız dalaşı yaptıktan sonra bakırköye indim alışveriş derken yelda'nın zilloşu beni aradı ece bize gel diye bende gettim gettimki ne baham yeldan yatakta iki seksen yati ne oldu dedim üşümüş bu havada battaniyeyi gafasına gadar çekmiş neyse ezan saati yaklaşı oruç acacağız yeldan ablam oli ya bacısına sofra ha-zırli neyse yemeğe oturduk yeğenim deniz anne gözüne ne oldu dedi ?bahtım bizim yeldanın gözü getmiş gız ne oldu dedim meğer iş yerinde boru girmiş tabi ben yerlerdeyim kehkehkehhahahah gız yeldan nasıl becerdin diyecem diyemedim geberdim resmen yani anlıyacağız bugünlerde yeldanın başında bişeler dönü gız anam acık fakire başına çevirip bişeyler ver para olsun bahanda geçer benden demesi gız gendine mukayet ol ne oli bu aralar sahan.
NOt=Bu gün Yeldan gorhusundan benle bakırköye gelmedi herkeşe duyrulur duyrulmasına da zatı gözü çıhmış benim bişe yapmama gerek yoh.
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Nereden Katılıyor? : İstanbul Avrupa yakası
Meslek : Eğitim

Mesaj  yelda C.tesi Ekim 06, 2007 7:42 pm

Ece senden iyi reklamcı olur.Bugün benimle dalga geçmesin diye O'nunla dışarı çıkmadım ama çat kapı iftara geldi mecburen kalkıp yemek hazırladım.Utanmadan hemen gelip buraya yazdı.İnsan bir geçmiş olsun der.
Benim verdiğim sadakayı kimse vermiyor genede başımda kara bulutlar dolaşıyor..Ama dün akşam komşum gelip görüncede Yelda "seni yaptığın iyilikler koruyor sana nazar değiyor çok çalışıyorsunuz millet çekemiyor"dedi.Kadın halime üzüldü,ama benim bacım gene beni görür görmez gülme krizine girdi.Ah oğlum ah çenesini tutamadı ben ne güzel fondotenle kapatmıştım beni Ece'nin çenesine bıraktı.Nese bunada şükür Allah daha beterinden ve kem gözlerden korusun korusun.
Bugün dışarı çıkamadım yarın alışverişe çıkıp bütün personele ve tanıdığım gerçekten maddi sıkıntı içinde olan iki aileye bayram nedeni ile bayram erzağı ve ayakkabı alacağım daha ne yapayımda bu belalardan kurtulayım bilmiyorum.
Ece seninle yarın görüşeceğiz unutma bunu bu iki oldu.
yelda
yelda
Genel Moderatör
Genel Moderatör

Nereden Katılıyor? : İstanbul Avrupa Yakası

Mesaj  ece2323 Paz Ekim 07, 2007 10:41 am

Yelda o fondötenle kapanmış kehkehkehhahahah Sırıt.gif kehkehkehhahahah halimi oy anam oy ben nerelere gidem kız Yelda o iki aileden biri benmişim derimişim bah bahan ver tüm belalardan gurtulursun kehkehkehhahahah
yarın diyonda gene bahan işin düşer dersin şuraya gidek buraya gidek de o gözen bi bant yapıştıramda falkonetti gibin olasın artık beni tutana aşkolsun amanın benim kofike de dedim adamda güldü ama yazık fazla üstüne gitme dedi ben tabi anlatırken bi gülüm adamda mecsbur benim şaklabanlığıma gülü sahan gülüm diyi e sonuçta bacım sakar makar ama idare edik başka ablam yoh varda yoh bunlan idare edik işte ha bunular aile boyu sakarlar bahmayın yeldaya kızı sakar dtüz yoda aayağını burkar,çıharır söylemesi ayıp iboş eniştemde daha sakar oda aynen gızı gibin düz yolda ayak kırar bi oğlu normal kehkehkehhahahah 2053.gif
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  FARUK 23 Paz Ekim 07, 2007 11:27 am

Öncelikle Yelda Hanıma geçmiş olsun.Ece Hanıma da uyarıda bulunalım.Benimde böyle sakar bi arkadaşım vardı,onunla gezim diye benim de başıma gelmedik kalmadı.Bi keresinde bu arkadaşla yolda yürik, (yürüyüşü bile potansiyel tehlike zaten adamın)cep telefonu çaldı,açtı konuşa konuşa yüri,bi anda bahtım bu yanımda yoh, bi bahtım derinden bi ses geli bi de bahtım ki bizim ki açık bırakılan foseptik çukuruna düşmüş.Onu çıkarabilmek için bende aşağı inmek zorunda kaldım. Bunu ipten çekerlerken bende sadece ayaklarım b.ka bulandı diye içimden sevinim. Deki hele erkenden ne sevinisin bizim ki nassı ettise ipten gurtuldu aynen üstüme ikimizde pisliğe tepemize gadar bulandık.

O günden sonra o arkadaşla 6 ay yanyana yürümedim.
Ece Hanım aman dikkat.
FARUK 23
FARUK 23
Hudut Kartalı
Hudut Kartalı

Mesaj  KARAHAN Paz Ekim 07, 2007 3:51 pm

FARUK 23 demiş ki:
O günden sonra o arkadaşla 6 ay yanyana yürümedim.
kehkehkehhahahah Sırıt.gif kehkehkehhahahah

KARAHAN
Moderatör
Moderatör

Mesaj  yelda Paz Ekim 07, 2007 4:24 pm

Bacınında hayırlısı gül bakalım son gülen iyi güler dermişim.... qq.gif
yelda
yelda
Genel Moderatör
Genel Moderatör

Mesaj  ece2323 Paz Ekim 07, 2007 7:08 pm

Ya Yelda bi sus Bak Faruk kardeşin sözünü tutar 6 ay yan yana senle yürümem seninkiler 6 aydan fazlayı gerektiri ama neyse kehkehkehhahahah hohhahhaaaoo kehkehkehhahahah oy oy ben nerelere gidem arkadaşlar tam dilimin ucuna geli diyem size bugün olanları anlatam diyim ama Yelda bugün alışverişte yaptıklarını yazmaya kalksam bi sayfa yetmez bide tembihli sakın sitede bahsetme diye hohhahhaaaoo ya Yeldan sen benim her anlattığıma bi cevap vermek zorundamısın bah yaptıkların ahlıma geli anlatırım ona göre yarabbim bide bunun ehliyeti var gız Yelda Ehliyeti nerden aldın kasaptanmı,Markettenmi yada promosyodn olarak bi alana bide ehliyetmi verilerdi kehkehkehhahahah 208.gif kehkehkehhahahah ben gaham evden dışarı çıham yohsa Yelda evi basarmı basar gız anam bugünkiler sahan fiziksel zarar vermedi ama bende oldu cigerlerim gülmeten patlıyacah hale geldi yeter en iyisi senle bi süre görüşmeyek bi gaç gün ayrı galak bakalım ne olacah ama yeni serüvenler yahındır ben bu gidişle bayramda Çanakkaleye gitmeyecem Yeldayı takip edecem ne yaptı nası gendine zarar veri.
Bi kehkehkehhahahah hohhahhaaaoo kehkehkehhahahah güccük not= Sahın Yeldanın zekasıyla ilgili bişeye gapılmayın gendisi bu güne bugün Çift fakülte bitirmiş biri ama acık sakar
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  yelda Salı Ekim 09, 2007 12:04 am

176.gif 176.gif
yelda
yelda
Genel Moderatör
Genel Moderatör

Mesaj  ece2323 Salı Ekim 09, 2007 5:35 pm

Beh hemen tüyem bahsana yelda dişlerini gösteri iyice bilendi bu kuzularınsesizliği intikam yahındır öggghhh
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  FARUK 23 Salı Ekim 09, 2007 7:30 pm

Aman dikkat diyim sana Ece Hanım.
FARUK 23
FARUK 23
Hudut Kartalı
Hudut Kartalı

Mesaj  Teşkilat-ı Mahsusa Salı Ekim 09, 2007 11:31 pm

iyigeceler can gakgoşlar.ece hanım yav diyimki siz gendize mukaytet olun intikam yakın gözüki.faruk gakgo yeni avatar ortalığı yaki basket ile ilgilenimisinki sen gakgo? Basketball de hade yuhum geli uykulu.gif heppüz gendüze eyi bahın.
Teşkilat-ı Mahsusa
Teşkilat-ı Mahsusa
Moderatör
Moderatör

Mesaj  FARUK 23 Çarş. Ekim 10, 2007 2:27 pm

Basketbolü sevidimde, ilgim Ankara'da basketbol hakemleri lokalini işlettikten sonra dahada arttı.Federasyon,kulüp yöneticileri,oyuncular,ve hakemlerle yakından mahatap olunca basketbolden etkilenmemek imkansız.Türkiye ligini çok yakından takip edim de NBA maçlarını gece olduğu için pek takip edemim.

Elazığ'ın da Elazığ belediyesi adıyla bölgesel ligde bir takımı olduğunu bilim.İnşallah Elazığ'dan bir basket takımını 1.lgde görürük ilerde.
FARUK 23
FARUK 23
Hudut Kartalı
Hudut Kartalı

Mesaj  ece2323 Çarş. Ekim 10, 2007 4:54 pm

Arkadaşlar ele bi kendimi korumaya aldımki zatı bi daha o günden beri beni iftara çağırmadı hoş çağırsada gitmem gorhu başa bela.
Bu arada sankim Yelda'nın ahı tuttu akşam terasdan gelidim siteden yollarda kameralar felan var o yüzden dışarda gorhum yoh her hareketimiz takipli ama sitenin içi apartmana girince temkinli del o yüzden çok tırsim neyse sağıma soluma asansöre binerken bahtım iyicenede benim kofikin işi vardı daha gelmemişmi diyede onun arabasınada bahtım yoh eyi dedim asansörden indim kapıyı açtım kapadım daha arkamı dönmeden benim kapım açılmak istendi anam ele bi çığlık atsam onuda atamim ana diye bi ağzımdan kelime çıhtı arkadaki iti ben kapıyı kapim ikimizin arnasında kapı top ama yere düştüm düşecem sonra bi gafamı kaldırdım kofik bey miş ama bu arada nasıı ağlim gorhudan geberdim yani.
Şimdiden tüm Hemşerilerimin Mübarek Ramazan bayramlarını kutlar daha nice bayramlarda hep beraber olalım dileklerimi iletirim şimdi diyeceksiz ki bu gün bayram del daha var ,var da ben yarın öğlen Çanakkale'ye gidim pazartesi görüşmek üzere hoşca kalın dostça kalın biraz artistik oldu ama idare edin.
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  FARUK 23 Perş. Ekim 11, 2007 2:12 pm

Herli yolculuklar Ece hanım.
FARUK 23
FARUK 23
Hudut Kartalı
Hudut Kartalı

Mesaj  Admin Perş. Ekim 11, 2007 7:37 pm

Herli yolculuklar diyek Ece hanım.
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek

http://www.elaziz.yetkin-forum.com

Mesaj  FARUK 23 C.tesi Ekim 13, 2007 6:49 pm

Yolculuh dedikte benim Elazığ yolculuğu çarşambaya ertelendi.Arkadaşın biri arabasıyla gidecekmiş,bende dedim hem rahat olur hem beleş ondan gidem bari
Ama aldığım bileti Elazığiıiar Turizme götürdüm adamlar bileti iptal etmiler.Bele şe olur mu yav Adamlardan bileti alırken eyi geri verirken kötü. Bele işletmecilik olmaz.
FARUK 23
FARUK 23
Hudut Kartalı
Hudut Kartalı

Mesaj  ece2323 Ptsi Ekim 15, 2007 7:53 pm

Merhabalar
Çanakkaleden döndüm Yelda'nın ahı tutu yarın sabah Uçağıyla Elazığa gidecektim ama özel nedenlerimden dolayı gidemim Yelda kına yakar artık.
Sanal alamde olmaz denilen arkadşlığı tesadüf eser nette dolanırken gördüğüm Elaziz sitesinde kurmuş olduğum dostluğu daha sonra pekiştirerek ordan kendime gerçekten beni riyasız,çıkarsız seven arkadaşlıklar kurdum bunlardan biri kardeşim olan Emoşcuğum yarın evleniyor ve ben bu özel gününde yanında bulunamıyorum ama eminim o beni gerçekten anlar ona mutluluklar diliyorum bir ömür boyu elleriniz kenetlensin hiç bırakmayın emi.
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  FARUK 23 Çarş. Ekim 17, 2007 2:40 pm

Bu bizim bildiğimiz Emoş mu?Öyleyse tebrik ederim.
FARUK 23
FARUK 23
Hudut Kartalı
Hudut Kartalı

Mesaj  ece2323 Çarş. Ekim 17, 2007 7:21 pm

Evet şimdi Evliler kervanına katıldı başı göğe ermiştir aldı bi zaza kehkehkehhahahah
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  Teşkilat-ı Mahsusa Cuma Ekim 19, 2007 12:19 am

ne diyek tanımim ama bir ömür boyu mutluluk dileyek. Embarassed
Teşkilat-ı Mahsusa
Teşkilat-ı Mahsusa
Moderatör
Moderatör

Mesaj  ece2323 C.tesi Ekim 20, 2007 8:01 pm

Selamlar
Arkadaşlar size Yelda'nın yaptığını diyemde azcık utanması varsa utanır belkim.
Şimdi ben malum Kofik'in bir kısım ailesi Çanakkalede ikamet edi tabi bizim yazlıkta orda olduğu için bayramları orda geçirik mecburen değil bende çoh sevim neyse geçek anam varya o bele 5 kardeşin 5 inide heç ayırmaz aylığını aldığı kimin hepimize harçlık neyim verir tabi bu bayramda harçlıkımı kaçırdım bugün gitti vermedi heç oralı neyim bile olmadı yalandan yemek yedim döndüm tabi benim gözüm yeşildeydi nafile kedinin çiğere baktığı gibin baktım ama oyanam ne olası nede olsa Yealda'nında anası vermedi cimri şeyler tabi bugün telefon ettim yelda bakırköye gidim ordan anama uğrayacağızmı dedim oda tabi dedi neyse yolda giderken bahan ne dedi bilimisin kız ece bayram şekerin neyim bende kaç gündür unuttum vermeğe anama gidik ya anam soracak ordan şekerin kendisinde olduğunu kolonyamında tabi deyi ama heçte verme taraftarı del utanmaz benim şekerimin üzerine yati abla olupkta bahan bi pasta çıkolata neyim hem almi hemde benimkinin üstüne yatı artık siz düşünün bu yeldayı ben başka bişe demim baham nasıl gendini savunacak.
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  yelda Paz Ekim 21, 2007 6:39 pm

Kız senin unuttuğun olmuyor mu hiç aşkolsun sana.Ama sonunda çikolata bana kaldı sende avucunu yala 2053.gif 2053.gif
yelda
yelda
Genel Moderatör
Genel Moderatör

Mesaj  ece2323 Ptsi Ekim 22, 2007 9:47 am

Ya sahi dün gittim gene çikolatayı vermedi bu gidişlede vermeyecek galiba ben onu ondan almasını bilim anama bi telefon Yelda mum gibin geceden getirir hey206.gif
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  FARUK 23 Ptsi Ekim 22, 2007 10:53 am

Yelda Hanım bence sen al bu çikolatayı yohsa çekeceğin var. Sırıt.gif
Bu aralar siteyi biraz ihmal ettim bilim ama Elazığ'da hasret gidermekten siteye fazla zaman ayiramim gusuruma neyim bahmayın.
FARUK 23
FARUK 23
Hudut Kartalı
Hudut Kartalı

Mesaj  ece2323 Ptsi Ekim 22, 2007 6:34 pm

Faruk kardeşsende ablan yelda gibi kıvırma sen doğru ohumadın galiba annem bana ve tüm kardeşlerime b.ayrada çikolata almış bide başka bişey daha ar elime geçmiki bilem oda yeldaya vermiş ben çanakkalede olduğumdran yelda üsbtüne yati
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

6 sayfadaki 9 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki