WWW.ELAZİZ.THE-UP.COM - ELAZIĞLILAR BURADA BULUŞUYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KİTAPLAR

4 posters

KİTAPLAR Empty KİTAPLAR

Mesaj  yelda Salı Tem. 17, 2007 3:24 pm

BU BÖLÜME OKUDUĞUNUZ VE TAVSİYE EDEBİLECEĞİNİZ KİTAPLARI YAZABİLİRSİNİZ.
yelda
yelda
Genel Moderatör
Genel Moderatör

Nereden Katılıyor? : İstanbul Avrupa Yakası

KİTAPLAR Empty Geri: KİTAPLAR

Mesaj  yelda Salı Tem. 17, 2007 3:26 pm

Musa'nın Çocukları (Tayyip ve Emine)

AKP Genel Başkan Yardımcısı Murat Mercan yazarı ABD'de düzenlenen bir toplantıda CIA Ortadoğu Masası Şefi Richard Perle ve diğer istihbarat örgütlerine şikayet etmiştir.Yazarımız bu kitabında; Tayyip ve Emine Erdoğan'ın doğumundan bugüne kadar olan hayat hikayelerini.

Tayip ve AKP'nin İsrail, ABD ve İngiliz büyükelçi ve istihbarat örgütlerinin desteğinde nasıl gelişip serpildiğini görecek, TBMM'de yine bu ülkelerin lehine sergiledikleri faaliyetlerini okuyacaksınız. Tayyip'in Amerikan vatandaşlığı yanında, Arap kökenli olarak tanıttığı eşinin Arap değil, Yahudi soyundan geldiğini ibretle izleyeceksiniz.

Keza kendinin de Musa'nın soyundan geldiğini...Kitapta Yasin El Kadı-Tayyip, Tayip-Usame Bin Laden, Tayip-Ülker, Yasin El Kadı-Ülker ilişkilerini bulacaksınız.Tayyip'in mal varlığındaki inanılmaz artışlarla, belediye başkan maaşının yanında, belediye şirketlerinden huzur hakkı adı altında aldığı paraları göreceksiniz.

Tayyip'in belediye başkanlığı döneminde yapılanması hızlanan "geleceğin başbakanı ve cihat hazırlığının" TBMM'de geldiği son safhalara tanık olacaksınız

KİTAPLAR 9944337076
yelda
yelda
Genel Moderatör
Genel Moderatör

Mesaj  yelda Salı Tem. 17, 2007 3:34 pm

İşgal Günlerindeki İşbirlikçiler Hüsnüyadis Hortladı

Nedim Çakmak
KUM SAATİ YAYINLARI

Sol’dan dönme/travestiler, Cumhuriyet’den dönme/travestiler, BİLİM’DEN dönme/travesti profesörler, dönme/devşirme patronları ve Pamuk Oğlan(!)ları...
Lobileriyle birlikte, bilimden dönme/travesti profesörler, tarihimize saldırıyorlar, "soykırım" diyorlar(!) "AJANLIK HAKLARI" istiyorlar. Bir milleti yok etmek istiyorsanız-Ulusal değerlerine saldırın... Bir devleti yok etmek istiyorsanız-Kurucu önderini yok edin...Emirlerini Haçlı orduları merkezlerinden alıyorlar, "Kemalizm bitmiştir" diyerek, ATATÜRK’E saldırıyorlar. Dikkat! Venizelos’a değil, Deli Petro’ya değil, George Washington’a değil, dünyada hiçbir öndere değil, yalnız ATATÜRK’E saldırıyorlar (...) Dönme-döneklik sendromları patlamış, psiko-sosyal krizlerini millete yansıtıyorlar (...) LUT KAVMİ BU TRAVESTİLER YÜZÜNDEN HELAK OLMUŞTUR.

KİTAPLAR Getimage

NOT: Bu kitapta Bülent Arınç'ın dedesinin Kubilay'ı şehit edenlerden olduğunu göreceksiniz.
yelda
yelda
Genel Moderatör
Genel Moderatör

Mesaj  cano Çarş. Tem. 18, 2007 10:32 am

ben okuduğum ve kendime örnek aldığım kitaplardan ikbal gürpınarın yazmış olduğu benim hala umudum var adlı kitabını okumanızı tavsiye edecem bu kitap insanın kendinizi sorgulamanızı sağlıyor hepimizin yaşadığı ama dile bile getiremediği belkide görmezden geldiği olayları anlatıyor bazı şeyler için henüz geç olmadığını iş işten geçmeden hayata daha güzel bakmamızı anlatıyor
cano
cano
Moderatör
Moderatör

Mesaj  ece2323 Paz Eyl. 16, 2007 6:02 pm

Bende gecikmelide olsa yolda üç kişiyi okudum .
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Nereden Katılıyor? : İstanbul Avrupa yakası
Meslek : Eğitim

Mesaj  FARUK 23 Ptsi Eyl. 17, 2007 3:23 pm

The Secret kitabını okuyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.
FARUK 23
FARUK 23
Hudut Kartalı
Hudut Kartalı