WWW.ELAZİZ.THE-UP.COM - ELAZIĞLILAR BURADA BULUŞUYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Biz kaçmayacağız"

"Biz kaçmayacağız" Empty "Biz kaçmayacağız"

Mesaj  Jöntürk Salı Tem. 10, 2007 7:06 pm

Elazığspor Başkanı Bahri TURHAN, Elazığspor’un tecrübeli oyuncusu Aytek’in Boluspor ile prensipte anlaştığına dair haberi günışığı gazetesinde okuduğunu belirterek, “Bu nasıl oluyor. Aytek, Federasyona bugün bir aydır başvurmuş, daha önce niye açıklama yapmıyor da şimdi açıklama yapıyor.” diyerek tepki gösterdi.

Elazığspor’un başarılı stoper oyuncusu Aytek, önceki gün günışığı’na yaptığı açıklamada Boluspor kampında olduğunu ve kırmızı beyazlı takımla prensipte anlaştığını söylemişti.

Bunun üzerine bir açıklama yapan Başkan Bahri TURHAN, “Bu futbolcu geçen sene Antep’te yaptığını bize de yapıyor. Biz de bunun hal ve çaresine bakacağız. Bizim hatamız insanlara güvenerek belgeyi imzalatmayışımızdır. Ama bir başkan da, takdir edersiniz ki, gidip futbolcuya ‘para almışsın gel buraya imza at’ demez. Bunu yapanlar yaptı bu memlekette, zamanı gelirse onlarda açıklanır.” Şeklinde konuştu.

İmza attırmadan açıklama yapmayacağım…

Transfer konusunda imza attırmadan herhangi bir açıklama yapmayacaklarını da yineleyen Başkan TURHAN, “Şuanda gelen futbolcuların hangisiyle anlaşma sağlayacağız, onları belirleyeceğiz. Şimdi adam gelmiş kampa katılmış, bu demek değil ki biz bu futbolcuyla anlaştık. Ben bu kulüpte eğer başkansam, yetkiliysem ben imza attırana kadar hiçbir futbolcu Elazığspor ile anlaşmış değildir. Bu imza attırılmadan yapılan anlaşmaların bir geçerliliği yok. Bu gibi durumlar Elazığspor’a zarar verir. Ben açık söylüyorum burada bizim zararımız Elazığspor’un zararıdır. İmza atılmayan bir futbolcu konusunda lütfen beyanat vermesinler. Görüştüğümüz futbolcular var ama ben artık imza attırana kadar konuşmayacağım.” Dedi.

İkinci etap Nevşehir’de!..

Elazığspor’da ikinci etap kamp çalışmalarının 24 veya 25 Temmuz’da başlayacağını da ifade eden TURHAN, “2. Etap çalışmaları için hocamızla görüştük. Hocamız, kampın Nevşehir’de 24–25 Temmuzda başlayacağını söyledi. Ama kesin olmamak şartıyla, çünkü Korner-Spor ile yapılan bir anlaşma var. O tarihe kadar çalışmalarımızı Elazığ’da sürdüreceğiz.” Diye konuştu.

Olağanüstü Kongre tarihini Elazığpor Yönetim Kurulu belirleyecek…

Olağanüstü Kongre tarihi konusunda bazı basın kuruluşlarında çıkan haberlerin yanlış olduğuna da değinen Başkan Bahri TURHAN, şunları söyledi; “Ben bugün bir gazetede okudum ve bu haberden sonra beni aradılar; ‘başkan sen 28 Temmuz’a kongre kararı almışsın’ diye, kim çıkarıyor bu haberleri, ya da bilgi alınan insanların isimlerini verin. Kaynağını bulun ve bana isim verin, böyle bir şey olmaz. Bizleri yıpratmasınlar, biz kaçmayacağız. Ben sezon açılışında dedim ki ‘sırtımda kamburumla gezmem’. Bu olağanüstü kongre yaşanacak.. Ama bunun tarihini kim belirler; Elazığspor Yönetimi belirler, ne ile belirler; Elazığpor Tüzüğü ile belirler. Ama 28’inde sanki bir karar alınmış gibi bugün bir gazetede haber okudum. Ben şuanda bunu söyleyeyim; birileri gelir birileri gider, biz görevimizin başında bulunduğumuz sürece transferlerde devam edecek. Biz nasıl geçen sene Elazığpor’a geldik, hangi koşullarda aldık isek, olağanüstü kongrede Elazığspor’un borcunu da alacağını da söyleriz, çıkan varsa alan varsa alır, almayanda olursa bizde devam ederiz. Kongre konusunda gerekli açıklamayı yapacağız.”
Jöntürk
Jöntürk
Astsubay Üstçavuş
Astsubay Üstçavuş

Character sheet
OYUN: 5

- Similar topics