WWW.ELAZİZ.THE-UP.COM - ELAZIĞLILAR BURADA BULUŞUYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mücadeleci Elazığ İstiyorum

Mücadeleci Elazığ İstiyorum Empty Mücadeleci Elazığ İstiyorum

Mesaj  Jöntürk Salı Tem. 10, 2007 7:04 pm

Mücadeleci Elazığ istiyorum"

Türk Telekom Lig A takımlarından Elazığspor'da, teknik direktör Erol Tok, ligde koşan, iyi mücadele eden bir ekip yaratmak istediklerini söyledi.

Tok, yaptığı açıklamada, takımın sezon hazırlıklarına geçen perşembe günü başladığını belirterek, çalışmaların 5'inci gününde olduklarını bildirdi.

Kaleciler Maltepespor'dan Erşen Çilingir ile İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan İskender Genç'i daha önce transfer ettiklerini ifade eden Tok, bunun yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan Ali Kemal, Sivasspor'dan Mehmet, Tokatspor'dan Haluk ve Almanya'nın Bochum takımından Faruk'u renklerine bağladıklarını ifade etti.

Transfer çalışmalarının devam ettiğini ve alacakları futbolcular bulunduğunu bildiren Tok, şöyle konuştu: "Genç bir takımımız var. Amacımız koşan, iyi mücadele eden ekip yaratmaktır, bunu istiyoruz. İyi, genç oyuncular aldığımızı düşünüyoruz. Transferlerimiz devam edecek. Alınan futbolcuların yanına tecrübeli oyuncuları getirip, kadroyu tamamlamış olacağız. Bu da bir hafta içinde tamamlanacak diye düşünüyorum."
Jöntürk
Jöntürk
Astsubay Üstçavuş
Astsubay Üstçavuş

Character sheet
OYUN: 5

- Similar topics