WWW.ELAZİZ.THE-UP.COM - ELAZIĞLILAR BURADA BULUŞUYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Hakkında Ne Düşün

5 posters

MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Hakkında Ne Düşün Vote_lcap0%MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Hakkında Ne Düşün Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Hakkında Ne Düşün Vote_lcap22%MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Hakkında Ne Düşün Vote_rcap 22% 
[ 2 ]
MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Hakkında Ne Düşün Vote_lcap0%MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Hakkında Ne Düşün Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Hakkında Ne Düşün Vote_lcap78%MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Hakkında Ne Düşün Vote_rcap 78% 
[ 7 ]
[ 0 ]

Toplam Oylar : 9

MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Hakkında Ne Düşün Empty MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Hakkında Ne Düşün

Mesaj  Jöntürk Ptsi Tem. 02, 2007 2:42 am

MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?
Jöntürk
Jöntürk
Astsubay Üstçavuş
Astsubay Üstçavuş

Character sheet
OYUN: 5

MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Hakkında Ne Düşün Empty Geri: MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Hakkında Ne Düşün

Mesaj  Teşkilat-ı Mahsusa Çarş. Tem. 04, 2007 2:07 pm

Adam gibi adam diyorum. wink
Teşkilat-ı Mahsusa
Teşkilat-ı Mahsusa
Moderatör
Moderatör

MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Hakkında Ne Düşün Empty Geri: MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Hakkında Ne Düşün

Mesaj  KARAHAN Perş. Tem. 05, 2007 5:28 pm

Dürüst ve efendi birisi Mhp Türkeş döneminde alamadığı oyları onunla alıyor ve alacakta.

KARAHAN
Moderatör
Moderatör

MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Hakkında Ne Düşün Empty Devlet bahçeli niçin kaybetti!

Mesaj  yamangakgo Paz Ekim 28, 2007 1:16 pm

Yazıya başlamadan önce şunu belirtmeliyim ki ben okuduğumda çok etkilendim ve oyumuda bu yüzden mhp'ye vermedim.

22 Temmuz seçimlerinden önce bir tatil günü (yalan olmasın c.tesi veya pazar olabilir) star gazetesi almıştım ve gazetede Türkkeşin oğluna bıraktığı mektuptan basediyordu.Mektupta bahçelinin bir ajan olduğunu ve güvenilmemesi gerektiğinden bahsediyordu.Ben Türkeşi seven biri olarak ona güvendiğim için vermedim oyumu mhp'ye.

Not:Bu mektup Türkeşin oğlu tarafından yalanlanmamıştır (Üstelik bahçelinin listesinde yer almasına rağmen) Bu durum benim açımdan çok dikkat çekiciydi.Sanırım benim gibi düşünenler vermediği için kaybetti mhp.

Nacizane görüşüm budur....
yamangakgo
yamangakgo
Moderatör
Moderatör

Erkek
Nereden Katılıyor? : izmir
Hobileri : ---
Meslek : ----

Mesaj  Admin Paz Ekim 28, 2007 1:51 pm

Seçimlerden önceye kadar efendiliğinden dolayı az-çok sevdiğim biri idi. Ancak gördümki ikiyüzlü biri imiş. Bu açıdan bence kendisi gerçektende güvenilmez biri. Mhp'de Türkçülüğü gerçek açıdan temsil eden bir parti değil maalesef.

Ankettede Devlet Bahçeli'ye güvenilmediği belli zaten; 6 kişiden 4'ü güvenmiyorum demiş.
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek

http://www.elaziz.yetkin-forum.com

Mesaj  yamangakgo Ptsi Ekim 29, 2007 12:19 pm

Vallaha eski milliyetçiliğin kaybolduğu açıkça ortada hre yerde olduğu gibi burasıda rant sağlamaya çalışan insanlarla dolmuş.Açık açık neler olduğunu anlatmaya gerek yok herkes biliyor ama kısaca Mlliyetçi Hareket Partisi diye biliyoduk ama çıkar partisi olmuş artık milliyetçi duygularla iş yapılmadığını,bahçeli baştaykende bunun olamayacağı görüşünü taşıyorum.Nerde 2.Bİr TÜRKEŞ!!!
yamangakgo
yamangakgo
Moderatör
Moderatör

Erkek
Nereden Katılıyor? : izmir
Hobileri : ---
Meslek : ----

- Similar topics