WWW.ELAZİZ.THE-UP.COM - ELAZIĞLILAR BURADA BULUŞUYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GAKKOŞÇA

+13
krall23
Ulusal Kahraman
esrarengiz
gaffur
elazigli[]madde
sarya23
gakkoş 86
KARAHAN
FARUK 23
ece2323
Teşkilat-ı Mahsusa
yelda
Admin
17 posters

9 sayfadaki 9 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

GAKKOŞÇA - Sayfa 9 Empty Geri: GAKKOŞÇA

Mesaj  Mustafa Kemal TÜRKOĞLU Cuma Ocak 04, 2008 10:33 pm

Biz garibanız nedek teşkilat kadar paramız yok ki hediye alak bir sitemiz var başkada birşey yok. sunny alkis
Mustafa Kemal TÜRKOĞLU
Mustafa Kemal TÜRKOĞLU
Admin
Admin

Mesaj  ece2323 C.tesi Ocak 05, 2008 11:53 am

Günaydınlar
Kaç gündür hava soğuk İstanbulda karda var bendede hastalık nedense biraz hastalandım bi arayıp soran yoh birilerinin kulağını çınlatam belki utanır. Başımda bi ağrı desem ağrı değil ağırlık dün bayağı hastaydım bugün dışarı çıhmadan pek canım istemi ama bahalım siteye uğrayam dedim bu arada bahim üç kişi dışında kimse yoh ne oli size gakkoşlar ayıp valla iş güç bahane insan istedimi fırsat yaratır ben nası yaratım benim sizden ne fazlam var hem sitenin çoğu erkek arkadaşlar bayanlar gibin evde sizden ekmek aş pişir getir diyenin mi var gel keyfim gel sabah işe git akşam gel gelsin yemek, çay,kayfe ondansonra kaçın siteye uğramayın ha sonrasımı yemekten sonra koltukta pineklemek bütün yaptığız bu silkinin artıkda bi siteye bahın valla gakkoşlara yakişmi ona göre.
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Nereden Katılıyor? : İstanbul Avrupa yakası
Meslek : Eğitim

Mesaj  KARAHAN Paz Ocak 06, 2008 1:38 pm

Merhabalar biz buradayızda diğerleri nerede?Gakgolar,gakgoşeler ses verin.Evet havalar gerçekten çok soğudu ayrıca üşütebilirsiniz herkes dikkat etsin şimdiki soğuk algınlığıda anlamadım gitti eskisi gibi değil eskiden bir hasta olurdum kısa bir zamanda iyileşirdim şimdi bir yapışıyor gitmiyor gribal enfeksiyon adamı yataklara düşürüyor.Yada bendemi öyle?Ben mümkün olduğunca dikkatli oluyorum ve sıcak ortamda yaşamaya dikkat ediyorum. Saygılar.....

KARAHAN
Moderatör
Moderatör

Mesaj  ece2323 Paz Ocak 20, 2008 1:06 pm

Günaydınlar
İşlerimi bitirdim akşam yemeğlerimi yaptım pişirdim ahanda akşam kofikin gelmesini bekleyecem bi tek bu arada bu gün pazar bahim gene kimsese ses seda yoh miskinler ne olacak bu lafım işi olmayıpta siteye uğramayanlara baham kim alınıp cevap yazacah bilmem başta Yelda hanım miskinlikte üstüne yoh saat l3.00'a geli halen uyi bses seda çıhmadığına göre dün bi pazara gittik ondan kaçtım sabahın l0. 00 da kalhtım kofiğiyolculadıktan soınra Bakırköy'e kaçtım anam bi bahtım yahalandım e doğru cevap vermek zorunda kaldım atlatamadımda dükkanın içi kalabalık kalabalık dedimse 3-4 kişi küçüçük kuyumcudayıh e ben şimdi evdeyim desem olmaz doğrusunu dedim bahtım suratıma telefon şak diye kapandı sorda dedim bi pazara uzanam tabi ordada yahalandım neyse geldiler neçe sonra kızıyla birlikte bu arada o gelmeden onunla alışveriş yapılmi alacaklakırım aldım arabama götürüp bırahtım onun görmesini engelledim e ne yapam koymi bişe alam müsrif diyi daha ne ler neler neyse ahşamı ettik eahşam olmuş daha pazardayıh kofek üstüne üstlük defalarca ari en son aradığında havca kararmıxştı daha pazardamısın dedi he demi ama ahşam eve gelince ayahlarımın üstüne basamim adam hizmet bekli ikide bir pazarda o kadar kim sahan dolandedi deyip durdu istemediğinide bıahmadı gıcıklığına bu arada yeldadan sakarlık geçti elime bıçağı batırdım üstüm neyimyerler kan içinde kaldı ben kendime kansızım dediyim ama ammada ganım varmış neyse bugünü ettik tüm işlerim bitti bi baham kimi bulursam ona tahılam haydı heyirli pazarlar sonram belkim görüşürük.
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  KARAHAN Salı Ocak 22, 2008 9:50 pm

Geçmiş olsun ece hanımda nasıl becerdiniz?

ben kendime kansızım dediyim ama ammada ganım varmış
happy Sırıt.gif

KARAHAN
Moderatör
Moderatör

Mesaj  ece2323 Çarş. Ocak 23, 2008 10:16 am

Merhabalar
Teşekkürler karahan kardeş de nasımı ahan bu benim kofik yüzünden oldu.Adam arkadaşındın bahçasından balkabağı getirmiş ondan evelde ben aklına koydum söylemesi ayıp güzel kabak tatlısı yapim bir alışveriş merkezinden alayım dedim bahan dedi bırah meğer adam bahan suikast hazırlimiş Sırıt.gif o günde arkadaşının bahçasından almış eve getirdi bende dedim işim bitti onu soyup pişirem (ben ne bilem hep hazır alim hep dedimde arada bi kofike yapim )başladım bıçağı batırıp kesmeye nerde bende o kuvvet bıçak sen gel elime bat bahtım acık bi kan ahtı tabi kana fazla bahamim hemen içare gelip oturdum sözde televizyonu açacamki filme dalam kanı unutam bi bahtım ayağımda bi sıcaklık anam mubarek ne ganmış bahtım halıma kadar gitmiş tabi bu arada ben gene ganı unutam demeğe gealmadı bu sefer de halıyı düşün güzelim halım ganlandı bu sefer onu temizlemeye başladım velhasıl haftasonu maceram böyle başladı halen gabak duri ben garişmim kofik sahan seslenim bah bi gün draha sabredip çöpe atacam ona göre ahan merakın gittimi karahan kardeş bele yani benimde gansızlık olayım mutlusundur eceye zarar geldi diye hohhahhaaaoo hadi bi dolanam baham ne var ne yoh.
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  KARAHAN Çarş. Ocak 23, 2008 11:26 pm

hey206.gif Yok yav saan zarar gelmişse niye sevinemki o kadarda değil. monkey Shocked buarada admin gelmiş galiba ama bu seferde yelda hamfendü ortalarda yohlar. Basketball Teşkilat,Faruk vs. diğer arkadaşlarda pek gözühmi yav anam yalnız faruk gakgo arada bi ses verse iyi olur nedür yani arada bir ses versez nolur? No .

KARAHAN
Moderatör
Moderatör

Mesaj  ece2323 Perş. Ocak 24, 2008 11:27 am

Merhabalar
Bahim Karahan kardeş hemen cevap yazmış zaten ben şaka yapim ne edem bahim kimse yoh bulduğuma tahılam alkis Bu arada Yelda hanım gayıp cidden gayıp ben de görüşemim sanmayın küsüz ben bazen ona kızim ama neyse evimizin arası 500 metre var yoh ama cidden görüşemik ben işten geç gelim yorgun olim o yorgun benden daha geç geli e malum araba park yeri bulmak istanbulda sorun milletde bir değil valla abartısız 3-4 tane araba var bahim akşam 6-6,5 arası erken olmasına rağmen park yeri genede sorun oli ben bu durumdan sitemden şikayetçiyim üst yönetim duy sesimi ece'ye özel park ver lütfen.
Burdan çağrımı yaptım uyuz herif Gakkoş del nerden duyacak neyse Yelda beni özliyecen ben sahan deyim okullar tatil yarın öğleden sonra yani akşam üstü Allah kısmet ederse yolycuyum şikayetçiyim bu durumdan gezmeği çoh sevim ama nasıl olacahsa yolculuğu sevmim geceden beni bi sıkıntı bir korhu ali neden bilmem her zaman böyle haftalar önce plan yapim kofiki ayaklandirim ama yolculuk gecesi artık benim sıkıntım had safhada gitmemek için uğraşım bu sefer dönüş yoh parayı yatırdım bi Akdenize uzanam bir hafta sonra gelem bu arada lütfensiteye sahıp çıhın yohluğumu azda olsa aratmayın happy
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  yelda Çarş. Şub. 06, 2008 3:44 pm

sorry
yelda
yelda
Genel Moderatör
Genel Moderatör

Nereden Katılıyor? : İstanbul Avrupa Yakası

Mesaj  ece2323 Perş. Şub. 07, 2008 6:58 pm

KİM PROFİLİMDE DEĞİŞİKLİK YAPMIŞSA AYIP ETMİŞ CİDDEN KIZDIM LÜTFEN BU İŞİN ŞAKASINI DAHİ KALDIRAMAM
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  Mustafa Kemal TÜRKOĞLU C.tesi Şub. 09, 2008 3:38 pm

happy happy happy happy happy happy
Mustafa Kemal TÜRKOĞLU
Mustafa Kemal TÜRKOĞLU
Admin
Admin

Mesaj  ece2323 Paz Şub. 10, 2008 11:52 am

Bugüne kadar kimsenin ne yazısını sildim,düzeltme dahi yapmadım çünkü herkes kendinden sorumlu diye düşündüm hele hele profille ilgili şaka son derece yersiz lütfen kim neden yaptıysa bir açıklama lütfen.
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  yelda Salı Şub. 12, 2008 5:42 pm

Günahımı aldın ya neyse...

Avatarını buldum ve yeniden koydum bana ne alacaksın?
yelda
yelda
Genel Moderatör
Genel Moderatör

Mesaj  ece2323 Çarş. Şub. 13, 2008 10:56 am

Heç bişe beleşci kime çektiysen
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  yelda Çarş. Şub. 13, 2008 2:19 pm

Kime çektiğim belli tabiki sana sevgili kardeşim. seker.gif
yelda
yelda
Genel Moderatör
Genel Moderatör

Mesaj  ece2323 Salı Şub. 19, 2008 12:39 pm

kınamak
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  yelda Salı Şub. 19, 2008 1:10 pm

happy happy happy
yelda
yelda
Genel Moderatör
Genel Moderatör

Mesaj  FARUK 23 Ptsi Haz. 16, 2008 10:53 am

meraba gakgoşlar nedisiz görüşmeyeli.benim askerlik iyi gidi.bugün izine Elazığ'a gidim. Hepizi çoh özkemişim yav.
FARUK 23
FARUK 23
Hudut Kartalı
Hudut Kartalı

Mesaj  GAKKOM23 Ptsi Kas. 24, 2008 7:54 pm

gakkolar nedisiz?
GAKKOM23
GAKKOM23
Acemi Er
Acemi Er

Kadın